S kým spolupracujeme

Katka Kaplanová alias vaga.art


VAGA je naše první umělecká duše, na kterou jsme narazili v moss bistru v Ostravě. Mimochodem doporučujeme :) Měla tam svou uměleckou nástěnku. Její kresby jsme znali už velmi dlouho a tak nás napadlo ji oslovit a ona na to kývla. :)
Je to mladá, talentovaná umělkyně, zaměřující se na akrylovou tvorbu a sketche. Dělá parádní pestré, barevné a freestylové kresby. Sama je to kočka, která se na skatu ráda projede, je to hokejistka a především hrozně milý člověk :)

Děkujeme a rozhodně doporučujeme sledovat její Instagram, třeba nějakou kresbu budete nutně pořebovat doma na stěně ;)

Pavlína Boxanová alias glory_boxPavlína je další umělecká duše, na kterou jsem náhodou narazila ve skupince na facebooku #HolkyzMarketingu, začly jsme se navzájem sledovat na IG, napsaly si, slovo dalo slovo a domluvily jsme se na nakreslení prvního designu. Její tvorba je charakteristická kontrastními černobílými kresbami vycházející ze stylu doodleart. Svou tvorbu otiskuje nejen na papír, ale také na zdi a textil. Má za sebou např. realizaci tvorby pro brněnský JIC, Impact HUB, ale také ilustrovala dětskou knížku Kuřecí kluk nebo třeba obytňák :) Její kresby jsou originální, nápadité, často s ekologickým podtextem, a proto jsme rádi, že také my můžeme být součástí jejího portfolia :) No mrkněte sami: www.glorybox.cz, IG: glory_box, FCB:gloryboxcz
GloryBox
Mohlo by Vás zajímat


Pro umělce

Jsi amatér, umělec, tatér, grafik či tvé dítě nakreslilo něco parádního? Máš zajímavý nápad? Nebo chceš, aby se tvá tvorba dostala ne jen na plátno, ale i na kus oblečení? Rádi Tě podpoříme. Zašli své portfolio, tvorbu a možná spolu něco vymyslíme :)

Piš: petra@majtki.cz 

Spolupráce

Zapadáme do tvé filozofie a chceš nás mít ve svém obchodě?Chcete vlastni kolekci kalhotek pro vaši firmu?

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat: petra@majtki.cz
Zpět do obchodu